To dlatego Kulesza nie wybrał Papszuna. „Marek Papszun w środowisku ma opinię…”

 

Michał Probierz został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Piotr Koźmiński z portalu WP Sportowe Fakty zdradził, dlaczego Cezary Kulesza nie wybrał Marka Papszuna.
Nowy selekcjoner

Kompromitujące mecze w wykonaniu reprezentacji Polski pod wodzą Fernando Santosa zmusiły Cezarego Kuleszę do zwolnienia Portugalczyka. Jego miejsce miał zająć Marek Papszun lub Michał Probierz. Prezes PZPN poinformował na swoim Twitterze, że nowym trenerem kadry będzie ten drugi.
Świetne oceny Tymoteusza Puchacza. „Kiedy dziewczyna, która ci się podoba, przychodzi patrzeć, jak grasz” [WIDEO]

Piotr Koźmiński z portalu „WP Sportowe Fakty” zdradził, dlaczego Cezary Kulesza ostatecznie postawił na byłego trenera Cracovii.
– W całej tej sprawie bardzo istotny jest jeden aspekt. Kulesza mocno się sparzył na współpracy z Sousą i Santosem. Z żadnym z nich nie miał praktycznie kontaktu. Chciał więc w końcu kogoś, komu ufa, z kim się może dogadać. Dosłownie i w przenośni – czytamy w artykule dziennikarza.
– Papszun tak naprawdę nie miał szans. Nie dość, że nie zna się za dobrze z Kuleszą, to jeszcze w środowisku ma opinię mocnego charakteru, który wszystko chce układać po swojemu. I to – jak można usłyszeć w kulisach – miało bardzo duże znaczenie. Po prostu dla Kuleszy wybór Probierza był „bezpieczniejszy”. Niektórzy mówili wręcz wprost, że PZPN bał się Papszuna – dodał.

Źródło: WP Sportowe Fakty