„Telewizja Polska” wykupiła prawa do meczów ligi Arabii Saudyjskiej!

Cristiano Ronaldo obecnie występuje w Al-Nassr, do którego trafił kilka tygodni temu. „TVP” postanowiło wyjść naprzeciw rosnącemu tym samym zainteresowaniu ligą arabską. Publiczny nadawca wykupił prawo do transmitowania tamtejszych meczów. 

37-letni Ronaldo zarobi w Arabii Saudyjskiej fortunę. Media informowały, że na mocy podpisane kontraktu ma zainkasować nawet 200 mln euro rocznie. Tym samym stał się najlepiej opłacanym piłkarzem w historii. Naturalnie został też największą gwiazdą klubu oraz całej ligi.

Można oglądać!

Choć ligowy debiut Cristiano Ronaldo nie należał do najlepszych (wybiegł na boisko jako kapitan, ale nie zdobył gola), to na pewno prędzej czy później się rozkręci. Fani Portugalczyka mogą z kolei śledzić poczynania swojego idola w otwartej telewizji. Prawa do transmitowania ligi Arabii Saudyjskiej wykupiło bowiem „TVP”.

Głównie spotkania mają być transmitowane w telewizji internetowej. Wybrane mecze będzie można jednak zobaczyć także na antenie „TVP Sport”.

Pierwsze takie wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. W najbliższy czwartek Ronaldo i spółka zagrają z Al-Ittihad w półfinale Superpucharu Arabii Saudyjskiej. W niedzielę odbędzie się finał rozgrywek, a na 3 lutego zaplanowano kolejny mecz ligowy Al-Nassr.

2 komentarze do “„Telewizja Polska” wykupiła prawa do meczów ligi Arabii Saudyjskiej!”

  1. To atrakcja… Jakby crystyna zagrala u mnoe na wsi w b klasie… Bylaby oglądalnosc, bo co ppkaze na tle rolnikow…

Możliwość komentowania została wyłączona.