Szczęsny wróci do Premier League? Juventus dogadał się z agentem Donnarummy

Wojciech Szczęsny na wylocie z Juventusu? Kolejne wieści nie wróżą dobrej przyszłości Polakowi. „Stara Dama” przygotowała specjalny plan, który pozwoli im na pozyskanie nowego golkipera. W przypadku jego pomyślnego przeprowadzenia 30-latka czeka zmiana otoczenia.

Mimo początkowego zachwytu nad Szczęsnym jako następcą Buffona wydaje się, że piękny sen szybko może się zakończyć. Od jakiegoś czasu we włoskich mediach pojawiają się przesłanki o niezadowoleniu władz Juventusu z Polaka. Co gorsza, upatrzono sobie już dla niego zastępstwo, którym ma być Gianluigi Donnarumma.

Powrót do Premier League?

Transfer 22-latka do Turynu wypali jednak dopiero, kiedy spełnione zostaną pewne warunki. „Tuttomercato.web” informuje, że na spotkaniu działaczy „Starej Damy” z Mino Raiolą ustalono, że klub musi awansować do Ligi Mistrzów. Poza tym mistrzowie Włoch muszą także pozbyć się Wojciecha Szczęsnego. W innym przypadku transfer Donnarummy przepadnie.

Dla Polaka może to oznaczać koniec przygody z Serie A. Nie jest to jednak koniec świata. Szczęsny nadal ma wyrobione nazwisko w Premier League i to właśnie tamtejsze kluby są zainteresowane jego ściągnięciem.