Selekcjoner reprezentacji Andory wychwala polskich piłkarzy. „Uwielbiam Lewandowskiego i Grosickiego”

Koldo Alvarez porozmawiał z TVP Sport o najbliższym meczu reprezentacji Polski z Andorą. Selekcjoner jednego z najmniejszych państw w Europie określił poziom drużyny biało-czerwonych.

„Ulubieńcy? Lewandowski i Grosicki”

Koldo Alvarez jest świadomy umiejętności polskich piłkarzy. W rozmowie z TVP Sport ocenił kilku z nich. Co ciekawe, wśród ulubionych polskich zawodników oprócz Roberta Lewandowskiego wymienił Kamila Grosickiego.

– Macie piłkarzy, których uwielbiam: Roberta Lewandowskiego i Kamila Grosickiego. Polska to jedna z najlepszych drużyn w Europie. Ma w składzie najlepszego piłkarza globu i to nie tylko ze względu na gole, które strzela, lecz także ze względu na całe zagrożenie, które wokół siebie generuje i zamieszanie, jakie sieje w szeregach rywali – ocenił selekcjoner reprezentacji Andory.

– Polska ma także takich piłkarzy jak Kamil Grosicki, którego absolutnie uwielbiam. Są też inni. To zespół silny fizycznie i imponujący wysokim tempem przez cały mecz i dobrą grą skrzydłami. Teraz zaczyna się u was nowa era i możecie być zupełnie innym zespołem – zakończył Alvarez.

Zmiana stadionu

Mecz Polska – Andora odbędzie się w najbliższą niedzielę (28.03) o godzinie 20:45. Piłkarze rozegrają to spotkanie na stadionie Legii Warszawa z powodu przemiany PGE Narodowego na szpital covidowy.

Źródło: TVP Sport