Saudyjczycy chcą sprowadzić kolejną gwiazdę! Na stole 100 milionów euro

Dwa kluby z Arabii Saudyjskiej chcą sprowadzić do siebie N’Golo Kante. Francuz mógłby liczyć na ogromne wynagrodzenie sięgające 100 milionów euro.

W ostatnich dniach zrobiło się głośno o ogromnym zainteresowaniu piłkarzami występującymi w Europie ze strony Saudyjczyków. Wszystko wskazuje na to, że do tamtejszej ligi trafi Karim Benzema. Francuz ma zostać piłkarzem Al Ittihad, a jego zarobki mają sięgać nawet 200 milionów euro za sezon. W kontekście przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej przewinęła się ostatnio masa nazwisk. Mowa o takich piłkarzach jak m.in. Sergio Ramos, Sergio Busquets, Jordi Alba, Alexis Sanchez, czy też Robert Firmino.

Kolejnym piłkarzem, który już wkrótce może trafić do Arabii Saudyjskiej jest N’Golo Kante! Jak poinformował Fabrizio Romano, saudyjscy wysłannicy pojawili się dziś w Londynie, by zaproponować ofertę obecnemu piłkarzowi Chelsea. Potencjalne wynagrodzenie Kante miałoby wynieść około 100 milionów euro. W walce o pozyskanie 32-latka są Al Nassr i Al Ittihad. Do tej pory priorytetem piłkarza było jednak pozostanie w Chelsea.

Michał Budzich