Rzecznik Lecha o warunkach w Kielcach: „To, że ten mecz się odbył, jest skandalem”
Lech Poznań pokonał Koronę Kielce w wyjazdowym meczu PKO BP Ekstraklasy. Więcej niż o wyniku sobotniego starcia mówi się o warunkach pogodowych. Rzecznik Kolejorza w mocnych słowach opisał przymus gry w trudnych okolicznościach.

Piłka śnieżna
Lech Poznań w sobotnim meczu PKO BP Ekstraklasy pokonał Koronę Kielce. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Kristoffer Velde. Nagranie z tego zdarzenia umieszczamy poniżej. Wszystko dlatego, żeby zobrazować, jak wyglądały warunki meczowe.

Koszmarna grupa Polaków na EURO 2024. „Pierwszy raz od dawna przegrane losowanie” [REAKCJE]

Wielu kibiców i ekspertów podczas spotkania dziwiło się, dlaczego ten mecz w ogóle się odbył. Warunki atmosferyczne z pewnością odbiegały od tych bezpiecznych, o czym przekonał się m.in. Adriel Ba Loua (zszedł z urazem – przyp. red.)

Swój głos oburzenia po meczu przedstawił Maciej Henszel. Rzecznik prasowy Lecha Poznań w ostrych słowach skomentował przymus grania sobotniego meczu na stadionie w Kielcach.

– Czy cieszę się z 3 pkt w Kielcach? Tak. Ale to, że ten mecz się odbył, jest skandalem. Tak, SKANDALEM. W Gliwicach warunki były lepsze lub porównywalne i przerwano grę. Tutaj był jakiś dziwny upór. Niezrozumiałe – napisał na Twitterze.

W następnym spotkaniu Lech Poznań zmierzy się przeciwko Arce Gdynia. Podopieczni Johna van den Broma pojadą do Trójmiasta, aby rozegrać mecz w ramach Pucharu Polski.
Źródło: Twitter
1 komentarz do “Rzecznik Lecha o warunkach w Kielcach: „To, że ten mecz się odbył, jest skandalem””

Możliwość komentowania została wyłączona.