Koszmarna grupa Polaków na EURO 2024. „Pierwszy raz od dawna przegrane losowanie” [REAKCJE]

Szczęście nie sprzyjało reprezentacji Polski podczas losowania fazy grupowej EURO 2024. O awans do fazy pucharowej będzie niezwykle ciężko, najpierw trzeba się jednak na to EURO dostać. Zebraliśmy komentarze kibiców i dziennikarzy po dzisiejszym losowaniu.
W sobotni wieczór odbyło się losowanie fazy grupowej Mistrzostw Europy 2024. Ceremonia przyniosła kilka ciekawych rozstrzygnięć. Na grupę „śmierci” wygląda grupa „B” – znalazły się w niej Hiszpania, Włochy, Chorwacja i Albania. Niewiele słabsza jest „polska” grupa. Rywalami Polaków mogą być Holandia, Francja i Austria.
Żeby myśleć o grze na Mistrzostwach Europy trzeba się najpierw do nich dostać. Polska musi wygrać dwa mecze w marcowych barażach. Jeśli uda się przejść baraże, Polaków czeka bardzo trudne zadanie w fazie grupowej. W pierwszym meczu Polacy zagrają w Hamburgu z Holandią. Następnie w Berlinie podejmą Austrię. Na koniec fazy grupowej na Polaków będzie czekać Francja, a spotkanie mogłoby się odbyć w Dortmundzie.
Większość reakcji kibiców i dziennikarzy jest taka sama – Polaków czeka koszmarnie ciężkie zadanie. Zebraliśmy najciekawsze komentarze w tym temacie, które pojawiły się na Twitterze.
Michał Budzich