Ronald Araujo z radą dla Viniciusa. „Musi skupić się na grze w piłkę”

Podczas środowego meczu FC Barcelony z Realem Madryt kilkukrotnie zawrzało między piłkarzami obu drużyn. W jednej ze sprzeczek główne role odegrali Ronald Araujo i Vinicius Junior. Po meczu Urugwajczyk dał jedną radę swojemu rywalowi.

W środę odbył się rewanżowy pojedynek między FC Barceloną a Realem Madryt w półfinale Pucharu Hiszpanii. Duma Katalonii nie zdołała wykorzystać jednobramkowej przewagi z pierwszego meczu. W rewanżu Królewscy totalnie zmiażdżyli swoich rywali, wygrywając 4:0 na Camp Nou. Tym samym Barca odpadła z rozgrywek i w finale Pucharu Króla Real zagra z Osasuną Pampeluna.

Sprzeczka Araujo z Viniciusem

Środowy pojedynek zapewnił kibicom wiele emocji. W trakcie 90 minut rywalizacji między piłkarzami wielokrotnie dochodziło do licznych sprzeczek, które miały mało wspólnego z grą w piłkę. W jednej z takich sytuacji udział wzięli Ronald Araujo i Vinicius Junior. Kamery zarejestrowały, jak piłkarz FC Barcelony nie wytrzymał emocji i odepchnął swojego rywala.

Rada dla Viniciusa

Po meczu Ronaldo Araujo odniósł się do swojej piłkarskiej potyczki z Viniciusem. Piłkarz Barcy przyznał, że tego dnia po prostu się „zagrzał”. Dał swojemu rywalowi także jedną radę, która ma mu pomóc, w zostaniu jeszcze lepszym piłkarzem.

– Vinícius? Za każdym razem, gdy się mierzymy, mamy zdrowy pojedynek. Dziś trochę się zagrzałem, bo przez cały czas gadał do ludzi, „podgrzewał” kolegów… Vinícius to świetny zawodnik, ale musi skupić się na grze w piłkę. Jeśli to zrobi, będzie znacznie lepszy. Zajmował się mówieniem różnych rzeczy do naszych kibiców. Mnie to „zagrzało”, ale to zostaje na boisku – skomentował Ronald Araujo.


źródło: fcbarca.com

Michał Budzich