Rodzina bramkarza Legii hejtowana po porażce. „Ludzie piszą, że ich syn jest taki, że brat owaki”

Legia Warszawa odpadła z Ligi Konferencji Europy po dwumeczu z norweskim Molde. Kacper Tobiasz nie będzie dobrze wspominał tego starcia. W trakcie dwóch spotkań młody bramkarz Wojskowych wpuścił 6 bramek. Po rywalizacji na jego otoczenie wylał się spory hejt.

 

Ludzie hejtują Tobiasza i jego rodzinę

Legia Warszawa przegrała 2:3 i 0:3 w dwóch spotkaniach z Molde w ramach Ligi Konferencji Europy. Według wielu kibiców do utraty bramek przez Wojskowych znacząco przyczynił się bramkarz, Kacper Tobiasz.

 

Według doniesień redaktora naczelnego TVP Sport młody golkiper zmaga się teraz ze sporą krytyką. Sebastian Staszewski przekazał informacje, jakoby nawet jego najbliżsi mieli otrzymywać obraźliwe wiadomości.

 

– Z Molde Kacper Tobiasz nie zagrał wielkich zawodów, każdy ma prawo tak uważać. Ale słyszę, że od wczoraj w wiadomościach do jego rodziców, siostry czy dziewczyny wylewa się cuchnący szlam. Ludzie piszą, że ich syn jest taki, że brat owaki, żeby spierd… Generalnie: syf. A rodzina przeżywa to podwójnie. Każdy kibic ma prawo do krytyki, tym bardziej po porażce, ale trwa lincz, jakby Legia Warszawa spadła z ligi. A przecież stołeczni odpadli z pucharów z miejsca, do którego żadna polska drużyna — poza Lechem Poznań — dawno nie doszła. Warto więc o tym pamiętać i wrzucić na luz – napisał na Twitterze Sebastian Staszewski.

Legia Warszawa w następnym spotkaniu zmierzy się z Koroną Kielce na wyjeździe. Spotkanie 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy zaplanowano na niedzielę 25 lutego o godzinie 17:30.

 

Źródło: Twitter