Robert Lewandowski zupełnie bez formy. Fatalny błąd we wczorajszym meczu [WIDEO]

Robert Lewandowski przeżywa obecnie gorszy okres po przejściu do FC Barcelony. Podczas ostatniego spotkania z Athletic Bilbao Polak ponownie nie zdobył bramki, choć miał ku temu dobrą okazję.

FC Barcelona wygrała wczoraj z baskijskim klubem 1-0 po trafieniu Raphinhi. Brazylijczyk do siatki trafił w doliczonym czasie pierwszej połowy. Blaugrana mogła prowadzić dużo wcześniej.

W 17. minucie blisko wyprowadzenia swojej drużyny na prowadzenie był Robert Lewandowski. Polak dostał kapitalne podanie od Frenkiego de Jonga i wybiegł na czystą sytuację. Znajdując się „sam na sam” z bramkarzem popełnił jednak prosty błąd, po którym piłka odskoczyła mu zbyt daleko. Następnie futbolówka znalazła się bezpiecznie w rękach Julena Agirrezabali.