Robert Lewandowski przeprosił za aferę premiową. „Jako kapitan nie powstrzymałem tych wydarzeń we właściwym momencie”

 

Robert Lewandowski odpowiedział na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej przed meczem z Czechami. Kapitan reprezentacji Polski wypowiedział się między innymi na temat afery premiowej.

Powrót afery premiowej

Sprawa afery premiowej wróciła do opinii publicznej po głośnym wywiadzie Łukasza Skorupskiego. Przypomnijmy, że reprezentanci Polski mieli otrzymać ogromne pieniądze od państwa za awans z grupy na mundialu w Katarze. Po zainteresowaniu mediów ostatecznie nie wynagrodzono w ten sposób kadrowiczów.

Odważna teza Cristiano Ronaldo. „Saudyjska ekstraklasa będzie czwartą, piątą siłą na świecie” [CZYTAJ]

Robert Lewandowski podczas konferencji prasowej przed meczem z Czechami wrócił myślami do tej sytuacji. Kapitan reprezentacji Polski przeprosił kibiców Biało-Czerwonych, że nie zareagował na zamieszanie w odpowiednim momencie.

– Spotykamy się przed ważnym meczem eliminacyjnym, ale ważne, żebym powiedział kilka słów na inny temat. Chcę przeprosić kibiców, że jako kapitan nie powstrzymałem tych wydarzeń we właściwym momencie, które przeobraziły się w aferę premiową. Sprawa od początku nie była dla nas poważna i realna. Nie powinniśmy w ogóle rozmawiać na ten temat. Mieliśmy kilka okazji, żeby zamknąć ten temat, ale nie zrobiliśmy tego, to był błąd. Zapłaciliśmy za to cenę. Przeżyliśmy w Katarze wspaniałe kilkanaście dni, ale nie zrobiliśmy wszystkiego tak, jak trzeba – powiedział Robert Lewandowski.

Źródło: Łączy Nas Piłka