Robert Lewandowski potwierdził powrót do gry! „Widzimy się…”

Robert Lewandowski wraca do gry! Polski napastnik zamieścił post na Instagramie, w którym oficjalnie potwierdził, że będzie mógł zagrać w meczu Bayernu z Mainz. 

Kończy się smutny okres w życiu kibicowskim Polaków. Robert Lewandowski po trzech tygodniach nieobecności w końcu wyleczył kontuzję kolana i niebawem wróci do gry. Napastnik potwierdził tym samym wcześniejsze doniesienia niemieckich dziennikarzy odnośnie jego powrotu.

„Widzimy się w sobotę”

32-latek doznał urazu podczas meczu reprezentacji Polski z Andorą 28 marca. Kapitan „Biało-Czerwonych” opuścił kolejne spotkanie kadry z Anglią, zaś następnie oglądał z boku poczynania Bayernu w meczach z: RB Lipsk, PSG (dwumecz w LM), Unionem Berlin, Wolfsburgiem oraz Bayerem Leverkusen.

Kontuzja Lewandowskiego dobiega jednak końca. Snajper przedstawił dobre wieści na Instagramie, gdzie zamieścił filmik z treningu. W opisie umieścił wymowne – Widzimy się w sobotę – co raczej nie pozostawia wielu pytań.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Mało czasu

W tym sezonie Lewandowski był na dobrej drodze do pobicia rekordu Gerda Mullera. Do wyrównania wyczynu legendarnego napastnika brakuje mu już tylko pięciu bramek, zaś do pobicia – sześciu.

Problem w tym, że Polak wróci na ostatnie cztery mecze tego sezonu Bundesligi. Będzie mieć zatem już niewiele czasu na zapisanie kolejnej strony swojej historii.