Rafał Gikiewicz z błędem przeciwko Wolfsburgowi. „Myślę, że będzie krytyczny wobec siebie” [WIDEO]

Vfl Wolfsburg pokonał FC Augsburg 1:0 w jedenastej kolejce ligi niemieckiej. Rafał Gikiewicz przyczynił się do utraty bramki, popełniając błąd przy obronie strzału Lukasa Nmechy.

Szybki gol Wolfsburga

W czternastej minucie meczu Paulo Otavio dośrodkował na głowę Lukasa Nmechy, a ten skierował piłkę w stronę bramki. Broniący w tym spotkaniu Rafał Gikiewicz nie zdołał wyłapać futbolówki. „Giki” miał piłkę na rękach, jednak nie udało mu się jej sparować poza obręb bramki.

Polacy zagrali całe spotkanie

Gol z 14. minuty był jedynym w starciu Wolfsburga z Augsburgiem. Rafał Gikiewicz i Robert Gumny rozegrali pełne 90 minut. Augsburg zajmuje obecnie 16. miejsce w Bundeslidze. Ekipa z Bawarii ma na swoim koncie 9 punktów po jedenastu kolejkach.

Źródło: Viaplay