Powołania Fernando Santosa coraz bliżej! Cezary Kulesza: „Myślę, że trener również powoła kogoś i zaskoczy wszystkich”

Wielkimi krokami zbliżają się powołania, które zostaną rozesłane przez Fernando Santosa. Prezes PZPN, Cezary Kulesza, przyznał w rozmowie z „Super Expressem”, że selekcjoner może zaskoczyć nas swoimi wyborami.

Już za zaledwie 10 dni reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz pod wodzą Fernando Santosa. Zanim jednak rozpocznie się zgrupowanie, selekcjoner Biało-Czerwonych ogłosi powołania. Wybory portugalskiego szkoleniowca mamy poznać już w ten piątek.

Powołania

Powołania Fernando Santosa póki co są owiane ogromną tajemnicą. W odróżnieniu od poprzednich selekcjonerów Portugalczyk trzyma swoje decyzje w tajemnicy i zwleka z ich ogłoszeniem do ostatniego momentu. Odnośnie powołań przemówił Cezary Kulesza. Prezes PZPN w rozmowie z „Super Expressem” stwierdził, że Fernando Santos zapewne zaskoczy swoimi decyzjami.

– Trener niedługo powołania ogłosi, a znając życie, to zawsze znajdą się takie, które wzudzaja trochę kontrowersji. Myślę, że trener również powoła kogoś i zaskoczy wszystkich – stwierdził Cezary Kulesza.

Najbliższe zgrupowanie

Fernando Santos zadebiutuje w roli selekcjonera reprezentacji Polski w meczu z Czechami. Podczas marcowego zgrupowanie Biało-Czerwoni zmierzą się również z Albanią. Jakie oczekiwania przed tymi meczami ma Cezary Kulesza?

– Trudno wyrokować, bo w piłce wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Każdy trener jadąc na mecz wyjazdowy czy na spotkanie u siebie liczy na pełną pulę – skomentował Cezary Kulesza.


źródło: super express

Michał Budzich