Piękne sceny po debiucie Messiego w PSG. Bramkarz rywali poprosił go o zdjęcie z synem

W niedzielę Leo Messi zadebiutował w PSG. Argentyńczyk wszedł z ławki w drugiej połowie spotkania z Reims (2-0). Chociaż występ 33-latka nie porwał tłumów, to i tak zrobił ogromny szum, także wśród przeciwników.

PSG pokonało Reims po dwóch golach Kyliana Mbappe. Mimo dubletu to jednak nie Francuz był największą gwiazdą wygranego meczu. Kamery skupiły się przede wszystkim na debiutującym w barwach paryżan Messim.

Zdjęcie, proszę

Argentyńczyk na murawie pojawił się w 66. minucie, zmieniając Neymara. Jego współpraca z nowymi kolegami wyglądała nieźle, lecz debiutu nie zdołał okrasić bramką czy też asystą. Mimo tego i tak ukradł show, czego dowodzą sceny po ostatnim gwizdku sędziego.

Gdy bowiem rywalizacja dobiegła końca, bramkarz Reims, Predrag Rajković poprosił 33-latka o zdjęcie gwiazdora ze swoim synem. Messi, oczywiście, zgodził się na prośbę rywala i wziął na ręce jego dziecko. Serb uwiecznił tę chwilę telefonem, zaś zdjęcie szybko obiegły cały internet.