Pep Guardiola po remisie z Brighton. „48 godzin przed meczem wypiliśmy cały alkohol, jaki był w Manchesterze”

Manchester City zremisował na wyjeździe z Brighton & Hove Albion (1:1) w przedostatniej kolejce Premier League. Pep Guardiola po meczu rozładował emocje, mówiąc, że dwa dni wcześniej drużyna wypiła cały alkohol, jaki był w mieście.

Świętowanie, a potem mecz z Brighton

Manchester City jest już pewny swojego mistrzostwa Anglii. Zawodnicy przez ostatnie dni mieli okazję do poświętowania triumfu w Premier League. Rozgrywki jednak nadal trwają. Obywatele musieli się zmierzyć z Brighton & Hove Albion w środowym meczu.

Polski napastnik może trafić do Holandii. Poważne zainteresowanie klubu z Eredivisie [CZYTAJ]

Spotkanie zakończyło się bramkowym remisem. Pep Guardiola na pomeczowej konferencji prasowej przyznał, że był to świetny mecz z ładnymi golami. Były szkoleniowiec Bayernu Monachium dodał również, że jeszcze 48 godzin przed starciem drużyna wypiła cały alkohol, jaki był dostępny w Manchesterze.

– To był świetny mecz. Obie drużyny chciały grać w piłkę. Nie tylko, gdy przy niej były, ale też świetnie radziły sobie bez niej. Oba zespoły były agresywne, oba chciały wygrać i dostarczyły kibicom mnóstwo emocji, strzelając dwa ładne gole – powiedział Pep Guardiola.

– Kolejny raz pokazaliśmy, dlaczego zasłużyliśmy na mistrzostwo Anglii. 48 godzin przed meczem wypiliśmy cały alkohol, jaki był w Manchesterze. Mimo to przyjechaliśmy na teren trudnego przeciwnika i byliśmy zrelaksowani. Byliśmy pokorni i bardzo dużo biegaliśmy. Dlatego kolejny raz wywalczyliśmy tytuł. Ci zawodnicy pokazali, że są wyjątkowi – dodał.

Źródło: Sport.pl, Sun Sport