Patrice Evra masakruje Manchester United: „Co roku to samo”, „Ktoś powinien dostać solidnego plaskacza”

Patrice Evra po meczu Manchester United – Tottenham pokazał się w Sky Sports z zupełnie innej strony. Francuz przyznał, że ktoś w MU powinien dostać solidnego plaskacza. Były obrońca Czerwonych Diabłów jest kojarzony jako osoba bardzo pozytywna, jednak tym razem mocno skrytykował struktury klubu z Old Trafford.

39-latek był załamany postawą drużyny w meczu ze Spurs. Przypomnijmy, że Red Devils przegrali z Kogutami aż 1:6 na własnym obiekcie! Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wynik otworzyli gospodarze, by potem to roztrwonić. Oto w jaki sposób Evra rozliczył Manchester United:

Alexis Sanchez mówił, że po podpisaniu kontraktu z Manchesterem United, po pierwszym treningu, poprosił agenta o zerwanie kontraktu. To właśnie chciałbym teraz zrobić, zerwać moją umowę ze Sky, bo to dopiero mój drugi mecz. Jestem pozytywną osobą. Nigdy nie chcę mówić o Manchesterze United, bo gdy mówisz prawdę, to ta może zaboleć. A jak kocham ten klub. Wiem, że trzeba nałożyć pewien filtr, gdy wypowiadasz się w telewizji, ale to totalny chaos.

Słyszałem Gary’ego Neville’a, który mówi, że Harry Maguire, kapitan, potrzebuje wakacji od reprezentacji Anglii. Mówimy o ustawieniu go w parze z kimś. Ale co, gdybyśmy go odstawili od składu? Nie chcę zaczynać krytykować piłkarzy. Dziś nikt nie może mieć żadnych wymówek. Zawiedli wszystkich kibiców Manchesteru United i nie obchodzą mnie powody.

Pages ( 1 of 2 ): 1 2Następne »