Partnerka Jese próbowała go przejechać. Skończyło się na urazie stopy… [WIDEO]

Jese we wtorek nie wziął udziału w treningu wraz z resztą drużyny Las Palmas. Piłkarz doznał urazu stopy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że spowodowała go… jego partnerka, próbując przejechać go samochodem.

W przeszłości z Jese wiązano wielkie nadzieje. Często wymieniano go w kontekście zostania jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Jego kariera zaczęła jednak zbaczać w niewłaściwym kierunku. Obecnie piłkarz bardziej ceni sobie życie towarzyskie, zaś z jego przygód często korzystają portale plotkarskie.

Ostra kłótnia

Ostatnio było podobnie. Jese nie wziął udziału w treningu drużyny Las Palmas z powodu urazu stopy. Jak się okazało kontuzję spowodowała jego partnerka.

Hiszpan wraz z Aurah Ruiz wybrał się na koncert do Gran Canaria Arena. Przed wyjściem z koncertu między parą doszło do kłótni. Kobieta była tak wściekła, że poszła do samochodu, po czym… próbowała przejechać 28-latka. Sytuację nagrał jeden ze znajomych piłkarza.

Jese w tym sezonie rozegrał 9 meczów dla Las Palmas. Strzelił w nich trzy bramki oraz zanotował cztery asysty. Według „Canarias7” piłkarz wróci do gry w ten weekend na derbowy mecz przeciwko CD Tenerife.