Ostre słowa o Kurzawie z obozu Górnika Zabrze. „Wyszła szopka”

Koordynator pionu sportowego Górnika Zabrze Artur Płatek udzielił wywiadu Przeglądowi Sportowemu. Skaut Borussii Dortmund w mocnych zdaniach wypowiedział się na temat Rafała Kurzawy.

Negocjował z Górnikiem

Pomocnik dołączył ostatnio do Pogoni Szczecin, jednak wcześniej media łączyły go z zabrzanami. Okazało się, iż Kurzawa negocjował kontrakt z Górnikiem, ale ostatecznie wybrał Portowców. Artur Płatek zarzuca mu brak etyki i stwierdza, że wykorzystał swój były klub, by otrzymać lepsze pieniądze w Szczecinie.

– Nie przypuszczałem, że tak się zachowa. Dla mnie temat przestał istnieć. Wrócił kilka dni temu. A to, co wydarzyło się w poniedziałek, jest skandalem – mówi na łamach Przeglądu Sportowego koordynator Górnika.

Brak etyki nielojalnego piłkarza

Według wersji Płatka, Kurzawa w poniedziałek 4 godziny negocjował kontrakt z zabrzanami. Gdy warunki umowy trafiły na papier, pojechał z papierem do Szczecina.

– Użył Górnika, żeby wywalczyć lepszy kontrakt w Szczecinie. Wyszła szopka, bo etyki w tej branży nie ma żadnej – zakończył.

Rafał Kurzawa dołączył do Pogoni Szczecin na początku tygodnia. Wcześniej nie powąchał murawy od ośmiu miesięcy. Więcej o transferze Kurzawy tutaj.

Źródło: Przegląd Sportowy