„Ole” zadrwiło z „El Mundo”. Gazeta zareagowała na opublikowanie zarobków Messiego

Kilka dni temu „El Mundo” opublikowało szczegóły z kontraktu Leo Messiego. Dziennikarze wyliczyli, ile dokładnie FC Barcelona wydała na pensję Argentyńczyka. W poniedziałek doczekaliśmy się świetnej odpowiedzi na ten ruch ze strony innej gazety – „Ole”.

Z przedstawionych przez „El Mundo” informacji wynikało, że Messi mógł inkasować nawet 138 mln euro za sezon gry. Wyciek takich szczegółów spowodował, że 33-latek chciał wytoczyć gazecie sprawę sądową, jednak temat nieco przycichł.

Szczegóły sprawy możecie poznać klikając w poniższy link:

Wyciekł OGROMNY kontrakt Leo Messiego! Argentyńczyk chce pozwać gazetę

Prasowe przepychanki

Messi w niedzielę strzelił pięknego gola z rzutu wolnego w meczu przeciwko Athletic Bilbao. Dla Argentyńczyka było to 650. trafienie w barwach „Blaugrany”. Na osiągnięciu Argentyńczyka skorzystała inna hiszpańska gazeta – „Ole”. Oczywiście w ich gestii było odnotowanie wyczynu skrzydłowego, jednak przy okazji wbili szpilkę „El Mundo”.

– 650 goli. 260 asyst. 755 meczów. Chcecie znać liczby Messiego? Tu je macie. Wyciek kontraktu był zdradą, na którą Leo odpowiedział kolejnym golazo – Napisano na froncie wydania.

Co dalej wyniknie z tej afery? Na tę chwilę wiadomo tylko, że Messi chce pozwać „El Mundo”, a także osobę, która miała dostęp do szczegółów jego umowy. Kiedy jednak to nastąpi? Na nowe informacje w tej sprawie najpewniej będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Piłkarza w zmaganiach prawnych przeciwko gazecie zamierza wspierać również sama FC Barcelona.