Ogromna kontrowersja w meczu o awans na Euro. Ukraina została okradziona kosztem Włochów? [WIDEO]

Wczoraj rozstrzygnęła się rywalizacja o bezpośredni awans na Euro 2024 między Ukrainą a Włochami. Bilet na turniej zgarnęli ci drudzy, zaś nasi sąsiedzi zagrają wiosną w barażach. W trakcie spotkania doszło jednak do sporej kontrowersji, która mogła przesądzić o innym rozstrzygnięciu.
W poniedziałkowy wieczór Ukraina przystępowała do meczu z Włochami z gorszej pozycji. Italia potrzebowała bowiem zaledwie remisu, aby bezpośrednio awansować na mistrzostwa Europy. Zwycięstwo Ukrainy oznaczało z kolei ich awans.
Kontrowersja

Rywalizacja zakończyła się ostatecznie bezbramkowym remisem, mimo sporej liczby sytuacji. W doliczonym czasie, rzutem na taśmę Ukraina mogła jednak wygrać to spotkanie i zająć miejsce na Euro kosztem Włochów. W 93. minucie w polu karnym padł Mudryk, po kontakcie z rywalem.
Gwizdek arbitra jednak milczał, co wywołało olbrzymie kontrowersje. Decyzja Jesusa Gila Manzano wzbudziła jeszcze większe wątpliwości przez fakt, że nie była nawet zanalizowana przez VAR.


W internecie nie brakuje głosów o okradzeniu Ukrainy z wyjazdu bezpośredniego na Euro. Część kibiców jest jednak zdania, że Mudryk dołożył sporo od siebie w tej sytuacji i sędzia postąpił słusznie.
2 komentarze do “Ogromna kontrowersja w meczu o awans na Euro. Ukraina została okradziona kosztem Włochów? [WIDEO]”

  1. Nicce post. I was checking continuously tnis blog and I’m impressed!
    Extremely helpfful info specifically thhe last paft 🙂 I care forr such
    ifo a lot. I waas sreking this articular injfo forr a very
    long time. Thank yyou aand good luck.

  2. Столкнулись с аварией и не знаете, что делать с повреждённым авто? Наш сервис предлагает выгодный [url=https://xn—-8sbec6a3aezg.xn--p1ai/]автовыкуп после ДТП[/url]. Мы оценим ваш автомобиль и предложим лучшую цену. Не позволяйте аварии омрачить ваш день — мы поможем вам быстро решить эту проблему!

Możliwość komentowania została wyłączona.