Oficjalnie: kontrakt Michniewicza nie został przedłużony. PZPN wydał komunikat

Czesław Michniewicz jest już po spotkaniu z Cezarym Kuleszą. PZPN nie skorzystał z opcji przedłużeniu umowy z selekcjonerem. Kwestia dalszej współpracy z 52-latkiem zostanie wyjaśniona w najbliższych dniach.

„Łączy nas Piłka” opublikowało komunikat odnośnie przyszłości Czesława Michniewicza. PZPN nie skorzystał z klauzuli odnowienia kontraktu selekcjonera. Obecna umowa wygasa wraz z końcem bieżącego roku, ale jego dalsza współpraca z kadrą będzie przedmiotem dalszym rozmów.

– W poniedziałek, 12 grudnia 2022 roku w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się spotkanie Prezesa PZPN Cezarego Kuleszy z selekcjonerem reprezentacji Polski Czesławem Michniewiczem – czytamy w komunikacie.

– Polski Związek Piłki Nożnej nie skorzystał z klauzuli umownej, która umożliwiała jednostronne przedłużenie kontraktu selekcjonera. Jednocześnie PZPN informuje, że kwestia dalszej współpracy pomiędzy federacją a Czesławem Michniewiczem jest tematem rozmów stron.

Kontrakt selekcjonera Czesława Michniewicza obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku, w związku z czym decyzja dotycząca ewentualnego przedłużenia umowy z trenerem zostanie podjęta w najbliższych dniach – napisano.