Nowy konkurent dla Roberta Lewandowskiego? FC Barcelona reaguje na słabą formę Polaka

Przez wzgląd na słabą formę Roberta Lewandowskiego, FC Barcelona niebawem ma pozyskać nowego napastnika. Według „AS” transfer ma być przeprowadzony jeszcze tej zimy. 
Sezon 2023/24 nie jest najlepszy w wykonaniu Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski na dobrą sprawę dopiero dochodzi do siebie po niedawnej kontuzji, ale jego gra wygląda bardzo słabo. Odbija się to również na recenzjach, jakie otrzymuje w mediach.
Nowy rywal

Dziennikarze już zaczynają wyliczać mu serię meczów bez strzelonego gola. Lewandowski nie zdobył żadnej bramki w sześciu ostatnich meczach Barcelony, co szybko zostało podłapane. Przypomniano, że ostatni raz taką serię Polak miał jeszcze w Borussi Dortmund, kilkanaście lat temu.
We wtorek snajper zaliczył kolejny blady występ, tym razem przeciwko Szachtarowi Donieck w Lidze Mistrzów. Blaugrana przegrała niespodziewanie to spotkanie 0-1, a „AS” twierdzi, że niebawem możemy zobaczyć konkurenta dla „Lewego”.

– FC Barcelona zaczyna wyraźnie widzieć, że ma problem z Lewandowskim – czytamy w hiszpańskich mediach. 

Chodzi oczywiście o Victora Roque, który pierwotnie miał trafić do Katalonii po sezonie 2023/24. Barcelona zaklepała sobie bowiem zawodnika minionego lata. Słaba dyspozycja Lewandowskiego może jednak przyspieszyć jego przenosiny. Jeśli uda się spełnić wymogi finansowego fair play, to napastnik zasili szeregi zespołu Xaviego już zimą.

1 komentarz do “Nowy konkurent dla Roberta Lewandowskiego? FC Barcelona reaguje na słabą formę Polaka”

Możliwość komentowania została wyłączona.