Nowe nagranie ws. afery u naszych sąsiadów. Pijany reprezentant Czech omal nie wpadł pod koła samochodu [WIDEO]
Czeska federacja piłkarska poinformowała o wyrzuceniu trzech piłkarzy reprezentacji z listopadowego zgrupowania. Teraz wyciekło nagranie z pijanym piłkarzem naszych południowych sąsiadów.
Afera u sąsiadów

Reprezentacja Czech zremisowała z Polską w meczu eliminacji do EURO 2024. Już jutro nasi południowi sąsiedzi przystąpią do ostatniego starcia w ramach tych rozgrywek. Podejmą u siebie Mołdawię. To spotkanie zdecyduje o ich awansie (wystarczy im remis – przyp. red.).

Spora afera na linii PZPN – dziennikarz. Federacja grozi pozwem, a Żelazny odpowiada [CZYTAJ]
Do tego starcia Czesi przystąpią w okrojonym składzie. Federacja poinformowała o wydaleniu trzech zawodników ze zgrupowania. Mowa o Vladimirze Coufalu, Janie Kuchcie i Jakubie Brabecu. Piłkarze zostali złapani na imprezowaniu w klubie w centrum Ołomuńca, gdzie odbędzie się mecz z Mołdawią.
Nowe światło w tej sprawie rzuciło nagranie z udziałem jednego z piłkarzy. Na wideo kompletnie pijany Brabec przechodzi przez ulicę w nieoznakowanym miejscu. Niewiele zabrakło, a zawodnik wpadłby pod koła zbliżającego się samochodu. Kolegę szybko zawrócił Coufal, przez co uniknięto tragedii.

Źródło: Twitter