Nowe informacje ws. kontuzji Bartłomieja Drągowskiego. Poznaliśmy diagnozę

Z powodu kontuzji Bartłomiej Drągowski opuści Mistrzostwa Świata 2022. Uraz polskiego bramkarza wydaje się być poważny i najprawdopodobniej czeka go długa przerwa od gry w piłkę.

Niesamowity pech spotkał Bartłomieja Drągowskiego. W ostatnim klubowym meczu przed rozpoczęciem mundialu polski bramkarz nabawił się kontuzji. 25-latek opuścić boisko już w pierwszej połowie meczu Hellas Verona – Spezia Calcio. W związku z urazem Drągowski nie pojedzie na mundial do Kataru. W reprezentacji Polski zastąpi go Kamil Grabara.

Kołtoń wskazał piłkarza, który może zaskoczyć na mundialu. „Może być niespodzianką” [CZYTAJ]

Diagnoza

Kilkanaście godzin po meczu Hellas-Spezia poznaliśmy diagnozę. Z przekazanych przez portal sport.pl informacji wynika, że doszło do zwichnięcia stawu skokowego u Bartłomieja Drągowskiego. Uszkodzone miały zostać także więzadła. Przerwa polskiego bramkarza ma potrwać od 1 do 3 miesięcy.

– Ale to niekoniecznie musi być dobra informacja. Uszkodzone zostały więzadła. To ciężka kontuzja. Przerwa od jednego do nawet trzech miesięcy, ale wszystko zależy, ile więzadeł zostało uszkodzonych – skomentował lekarz reprezentacji Polski.


źródło: sport.pl

Michał Budzich
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments