Wiadomo kto zastąpi Kwiatkowskiego. „Jest piłkarzom dobrze znany”

 

Jakub Kwiatkowski został w tym tygodniu odwołany przez PZPN z roli team managera w reprezentacji Polski. Według doniesień portalu „Sport.pl” jego miejsce zajmie Jakub Gawrjołek.
Zmiany w PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej po jedenastu latach współpracy zwolnił Jakuba Kwiatkowskiego. W związku z tym w federacji pojawił się wakat na stanowisku team managera oraz rzecznika prasowego.

Robert Lewandowski nie myśli o końcu kariery. „Fizycznie czuję się bardzo dobrze” [CZYTAJ]
Portal „Sport.pl” przekazał nowe informacje w sprawie nowych ludzi na te stanowiska. Według doniesień wspomnianego źródła team managerem zostanie Jakub Gawrjołek. Współpracuje on z reprezentacją już od pięciu lat.

– To on jest odpowiedzialny za organizację przejazdów, przelotów, noclegów i pozostałych spraw związanych z funkcjonowaniem kadry. Gawrjołek jest piłkarzom dobrze znany, a do jego pracy nie ma zastrzeżeń – czytamy w artykule na portalu „Sport.pl”.
Kto rzecznikiem?

Według wspomnianego źródła obowiązki rzecznika prasowego ma przejąć kierownik Depaartamentu Kominikuacji i Mediów, Tomasz Kozłowski. „Sport.pl” informuje jednak, że nie będzie on obecny podczas konferencji prasowych.
– Jeśli zatem ktoś zastanawia się, kto usiądzie na najbliższej konferencji kadry obok Michała Probierza i Roberta Lewandowskiego, to na tę chwilę będzie to ktoś inny z departamentu komunikacji i mediów, kto sobie z taką rolą poradzi. Tu nazwisk jest kilka, choćby Paweł Drażba, Adam Delimat, Emil Kopański, choć to na razie kandydaci, bo rozmów z nimi nie było – dodano.

Źródło: Sport.pl