Nowe doniesienia ws. przyszłości Lewandowskiego. Głos z otoczenia piłkarza

 

Hiszpańskie media wciąż rozważają różne scenariusze na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego. Santi Ovalle z Cadena Ser przekazał nowe informacje w sprawie polskiego napastnika FC Barcelony.

 

Co dalej z Lewym?

Robert Lewandowski reprezentuje barwy FC Barcelony od lipca 2022 roku. Piłkarz nie myśli o zmianie klubu, jednak media w ostatnich tygodniach podsycały doniesienia o potencjalnym transferze Polaka.

 

Spory wpływ na te plotki miały słowa Xaviego Hernandeza, który przyznał na jednej z konferencji, że temat pozostania Lewandowskiego zostanie omówiony dopiero po sezonie.

Piłkarz jednak nie chce zmieniać otoczenia. Santi Ovalle z Cadena Ser przekazał nowe doniesienia z otoczenia Polaka.

– Środowisko Lewandowskiego zaprzecza dyskusjom na temat jego przyszłości w Barcelonie. Jego agenci mówią, że to bzdury, odnosząc się do plotek, które otwierałyby drzwi do możliwego odejścia latem – opisał.

Umowa Roberta Lewandowskiego z FC Barceloną obowiązuje do końca czerwca 2026 roku. Duma Katalonii zajmuje drugie miejsce w lidze hiszpańskiej. Podopieczni Xaviego mają już jednak nikłe szanse na mistrzostwo, po które pewnie przemierza Real Madryt.

Źródło: Cadena Ser

Dodaj komentarz