Nike nadal zaskakuje. Tak mają wyglądać nowe stroje Chelsea [ZDJĘCIE]

Niedawno do sieci wyciekł projekt strojów Atletico Madryt na przyszły sezon. Firma Nike, która współpracuje z hiszpańską drużyną dostarcza trykoty także między innymi dla piłkarzy Chelsea. Tym razem koszulki tego klubu pojawiły się w internecie.

Ostatni wyciek strojów dla Atletico zaskoczył kibiców. Zrezygnowano bowiem z tradycyjnych, prostych pasków na koszulkach. W ich miejsce pojawić się mają grube pasy wyglądające jak pociągnięte pędzlem. Możecie je zobaczyć TUTAJ.

Nieregularność

Nike postanowiło kontynuować swoją nietypową koncepcję. Marka zamierza po raz kolejny zaskoczyć kibiców i tym razem szykuje specjalny wzór na koszulki dla piłkarzy Chelsea.

„Footy Headlines”, portal specjalizujący się w wyszukiwaniu oficjalnych strojów przed premierą opublikował nowe trykoty „The Blues”. Dominującą barwą będzie oczywiście niebieski, jednak Nike zadbało o ciekawy detal.

Na strojach pojawią się bowiem nieregularne kształty, zygzaki, a po jednej stronie niepełna szachownica. Na środku nadal umiejscowione będzie logo irlandzkiej firmy „Three”, sponsora Chelsea.