Nietypowa metoda Jose Mourinho na przekazanie informacji. Zaangażował chłopca do podawania piłek [WIDEO]

AS Roma zremisowała z Fiorentiną (1:1) w minionej kolejce ligi włoskiej. Podczas spotkania doszło do niecodziennej sytuacji. Jose Mourinho zaangażował chłopca do podawania piłek do pomocy zespołowi.

Interesująca metoda Mourinho

W końcówce starcia Giallorossich z Fiorentiną na stadionie panowała gorąca atmosfera. Wszystko przez czerwone kartki dla Zalewskiego i Lukaku. Podopieczni Jose Mourinho od 87. minuty musieli radzić sobie w dziewiątkę.

Polak trenerem roku w egzotyce. Przerwał imponującą passę sukcesów rywali [CZYTAJ]

Portugalski szkoleniowiec nie tracił w nich wiary i przedstawił im nowe wytyczne w nietypowy sposób. Jose Mourinho wysłał chłopca do podawania piłek, aby przebiegł z kartką do bramkarza Romy, Ruiego Patricio.

Według doniesień włoskich mediów Jose Mourinho na kartce napisał wytyczne dotyczące rzutu rożnego, jeśli udałoby się go wywalczyć. Ostatecznie portugalski bramkarz nie miał okazji do wstąpienia w pole karne rywali.

Źródło: Twitter