Neymar nie przestaje wierzyć w awans PSG do finału. „Jestem pierwszy na linii frontu”

W najbliższy wtorek dojdzie do rewanżowego meczu pomiędzy Manchesterem City a Paris Saint-Germain. Piłkarz mistrzów Francji, Neymar napełnia nadzieją swoją drużynę. Brazylijczyk zapowiada, że da z siebie wszystko w spotkaniu z The Citizens.

Neymar nie przestaje wierzyć

Pierwsze spotkanie półfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City a PSG zakończyło się wygraną Anglików (2:1). Głos przed rewanżowym starciem zabrał Neymar, piłkarz Paris Saint-Germain.

– Mecz przeciwko City był bardzo trudny, to wymagający rywal. Ale musimy wierzyć, że i tak nam się uda. Bez patrzenia na liczby i statystyki, które oceniają nasze szanse na awans. Każdy paryżanin musi w nas uwierzyć – zachęcał Brazylijczyk.

– Ja jestem pierwszy, który to robi. Jestem pierwszy na linii frontu. Zrobię wszystko, co możliwe, żebyśmy mogli ponownie zagrać w finale Ligi Mistrzów. Nawet jeśli oznacza to, że będę musiał umierać na boisku – uzupełnił Neymar.

Bilans Neymara w bieżącym sezonie to 26 spotkań, 15 bramek i 10 asyst. Portal transfermarkt.de wycenia Brazylijczyka na 110 mln euro. Umowa 29-letniego piłkarza z Paris Saint-Germain obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Wtorkowe starcie rozpocznie się o godzinie 21:00.

Źródło: Marca, Meczyki.pl

Adam Dworak