Mudryk o swoich początkach w Chelsea. „Zobacz na Viniciusa i jego pierwszy sezon w Realu”

 

Mychajło Mudryk wypowiedział się na temat swojego nieudanego początku w Chelsea. Ukrainiec porównał się do Viniciusa Juniora, który też nie miał najlepszego startu (w Realu Madryt – przyp. red.).

Gruba kasa za Mudryka na razie się nie zwraca

Mychajło Mudryk w poprzednim sezonie stanowił o sile Szachtara Donieck. O Ukraińca biło się wiele europejskich zespołów, ale ostatecznie pomocnik przeszedł do Chelsea. Jego pierwszy sezon w Anglii nie należał jednak do udanych. W 18 spotkaniach zanotował jedynie dwie asysty. A klub zapłacił za niego 70 milionów euro.

Lekarz reprezentacji Polski o zdrowiu Modera. „Wszyscy mamy nadzieję, że niebawem wróci” [CZYTAJ]

Ukrainiec w rozmowie na kanale „Bombardier” na YouTube wypowiedział się na temat swoich początków w The Blues. 22-latek porównał swój start do pierwszych miesięcy Viniciusa Juniora w Realu Madryt. Przypomnijmy, że Brazylijczyk dopiero po kilku sezonach uwolnił swój potencjał.

– Mój poziom? Zobacz na Viniciusa i jego pierwszy sezon w Realu Madryt, a potem spójrz, gdzie jest teraz. Piłkarze potrzebują czasu, aby pokazać swoją optymalną formę po przenosinach z jednego klubu do drugiego – powiedział Ukrainiec.

Źródło: Bombardier