Mocna przemowa Michała Probierza w przerwie meczu z Mołdawią. „Czego my się boimy?!” [WIDEO]

Na kanale „Łączy Nas Piłka” pojawiły się kulisy meczu Polska-Mołdawia. W materiale pokazano mocną przemowę, jaką wygłosił w przerwie meczu Michał Probierz.

W niedzielę reprezentacja Polski zremisowała na Stadionie Narodowym z Mołdawią 1:1. Była to kolejna strata punktów przez naszą reprezentację w eliminacjach EURO 2024. Szanse Polski na bezpośredni awans na ten turniej są już iluzoryczne. Najprawdopodobniej o awans na EURO 2024 powalczymy w przyszłorocznych barażach.

Po pierwszej połowie niedzielnego meczu z prowadzenia cieszyli się Mołdawianie, których na prowadzenie wyprowadził Nicolaescu. W drugiej połowie to Polacy byli stroną przeważającą. Niestety, wystarczyło to wyłącznie na zdobycie jednej bramki przez Karola Świderskiego. Mecz zakończył się remisem 1:1.

W przerwie meczu mocną przemowę wygłosił Michał Probierz. Selekcjoner reprezentacji Polski starał się nakręcić polskich piłkarzy, by ci uwierzyli w swoje umiejętności. Nagranie znalazło się w kulisach meczu na kanale Łączy Nas Piłka.

– Czego my się boimy?! W piłkę grać?! Nakręcić się, to nie jest jeszcze nic przegranego. Trzeba podkręcić, trzeba szybko zdobyć bramkę na 1:1 i dać z siebie maxa – rozpoczął Michał Probierz.

– Jest 50 tysięcy ludzi na stadionie. Są ludzie, którzy w was wierzą. Trener, który w was wierzy. To wy musicie teraz sami uwierzyć w siebie. Jeszcze raz wam mówię, nie wierzycie wcale w siebie i w swoje umiejętności. Potraficie każdy grać w piłkę, tylko sprzedajcie to na boisku teraz – kontynuował selekcjoner.

– Każdy z zawodników. Spójrzcie na siebie! Uwierzcie trochę w siebie! Każdy w klubie gra, każdy jest wiodącą postacią, przekazać to na boisku teraz. Wyjść na boisko, pokazać charakter i uwierzyć w siebie. Jak nie wierzycie to wam mówię – trener w was wierzy. Wyjść na boisko i wygrać ten mecz – zakończył Probierz.


źródło: Łączy Nas Piłka

Michał Budzich