Matka Piotra Zielińskiego zabrała głos w sprawie krytyki jej syna. „Ludzie się nad nim pastwią”

Matka Piotra Zielińskiego, Beata udzieliła wywiadu Przeglądowi Sportowemu. Kobieta odniosła się do krytyki wobec swojego syna, która jej zdaniem jest mocno przesadzona.

O Piotrze Zielińskim wciąż mówi się bardzo często. Powodem dyskusji na temat Polaka jest jego gra. O Zielińskim opinie wygłaszają kibice, eksperci, piłkarze i trenerzy. W wielu przypadkach dziennikarze krytykują „Ziela” za brak wydobycia całości swojego potencjału w narodowych barwach.

Taka ogólnonarodowa nagonka jest dużą przesadą. Ludzie się nad nim pastwią, każde zagranie rozbierają na czynniki pierwsze – mówi na łamach „PS” matka piłkarza Napoli.

Pani Beata Zielińska zdradziła Przeglądowi Sportowemu, że kilka razy rozmawiała z mężem na temat rezygnacji syna z kadry. Kobieta mówiła o tym podczas nerwowych sytuacji, by jej syn Piotr miał święty spokój. Później podkreśliła jednak, że reprezentowanie swojego narodu to wielka rzecz.

Matka Zielińskiego przyznała także, że pomocnik Napoli współpracuje z psychologiem i nie czyta komentarzy. Kiedyś to robił, ale było mu bardzo przykro. Beata Zielińska zastanawia się czy kibice nie oczekują zbyt wiele od jej syna.

Dotychczasowy bilans Piotra Zielińskiego w sezonie 2020/2021 to 15 występów, 2 trafienia i 4 asysty. Portal transfermarkt.de wycenia Polaka na 40 milionów euro.