Marek Szkolnikowski odchodzi z TVP Sport! „To dopiero początek dużych rzeczy”

Po ponad 7 latach dojdzie do zmiany dyrektora TVP Sport. O swoim odejściu poinformował Marek Szkolnikowski. Jak jednak przyznał: „to dopiero początek dużych rzeczy”.

Marek Szkolnikowski rozpoczął pracę w TVP Sport w styczniu 2008 roku. Zaczynał od pracy w roli dziennikarza sportowego. W lutym 2016 roku przejął posadę dyrektora TVP Sport po Włodzimierzu Szaranowiczu.

Po 7,5 latach Szkolnikowski kończy pracę na stanowisku dyrektora TVP Sport. O zakończeniu pracy poinformował na sowim koncie na Twitterze.

– Nie ukrywam, że przeszedłem tę grę. Nie interesuje mnie dalsze nabijanie xp i przechodzenie misji pobocznych, to nie w moim stylu. Rozbiłem bank i czas na nowe wyzwania. To co nazywacie ego jest dla mnie poczuciem własnej wartości i świadomością wykonanej pracy. Rozsiedzenie się w wygodnym fotelu może dla zdecydowanej większości byłoby pierwszym wyborem, ale nie dla mnie – napisał Marek Szkolnikowski.

Nieznana jest obecnie przyszłość Marka Szkolnikowskiego. Jak jednak przyznał, jest on gotowy na nowe wyzwania. Dodał również, że jest to dopiero początek dużych rzeczy. Można zatem się domyśleć, że wkrótce ponownie zobaczymy Szkolnikowskiego w mediach. Ciekawe tylko gdzie i w jakiej roli.

– Dzisiaj jestem gotowy na kolejne wyzwania, a w przyszłość patrzę ze spokojem i optymizmem. Dziękuję Wam za wszelkie uwagi, sugestie oraz konstruktywną krytykę. To był bardzo dobry czas, a TVP Sport na zawsze pozostanie w moim sercu i będzie moim domem. Znacie mnie już trochę, więc wiecie, że to dopiero początek dużych rzeczy – przekazał Szkolnikowski.

Michał Budzich