Marek Jóźwiak ostro o bramkarzu Legii Warszawa. „Jesteś trochę rozchwiany emocjonalnie”

 

Legia Warszawa pokonała Ordabasy Szymkent 3:2. Podczas dwumeczu eksperci zauważyli słabszą dyspozycję Kacpra Tobiasza. – On musi jak najszybciej zejść na ziemię, bo jeśli tego nie zrobi, to jego wyjazd do zagranicznego klubu stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania – powiedział Marek Jóźwiak.

Co się dzieje z Tobiaszem?

Legia Warszawa awansowała do trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Dwumecz w wykonaniu Wojskowych nie był jednak idealny. Po wyjazdowym meczu wielu kibiców i ekspertów miało zarzuty do Kacpra Tobiasza, że dał się przelobować w łatwy sposób.

Runjaić rozpływa się na temat piłkarza Legii. „Każdego dnia pokazuje, że jest świetnym zawodnikiem” [CZYTAJ]

Młody bramkarz ponownie zwrócił na siebie uwagę w rewanżu. Po bramce na 2:1 golkiper chciał zyskać trochę czasu i nie oddawał piłki przeciwnikom. Takie zachowanie spotkało się ze sporą krytyką Marka Jóźwiaka.

– On musi jak najszybciej zejść na ziemię, bo jeśli tego nie zrobi, to jego wyjazd do zagranicznego klubu stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania. Dziś również miał kilka niepewnych interwencji, szczególnie wtedy, gdy stracili bramkę, potem dostał żółtą kartkę – powiedział w Kanale Sportowym.

– Takich rzeczy się nie robi, bo może to potem skutkować drugą żółtą kartką i osłabieniem zespołu. Młody, jesteś fajnym bramkarzem, ale wróć do równowagi, bo od pewnego czasu jesteś trochę rozchwiany emocjonalnie – dodał były piłkarz.

Źródło: Kanał Sportowy