Lewandowski zakłopotany po pierwszym pytaniu na konferencji. „Trochę do końca nie rozumiem”

 

Robert Lewandowski odpowiedział na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Kapitan Biało-Czerwonych od początku wydarzenia wpadł w zakłopotanie.
„Lewy” miał porównać aktualną formę z przeszłością, co go zakłopotało

Robert Lewandowski nie miał okazji grać pod wodzą Michała Probierza. Przypomnijmy, że na poprzednim zgrupowaniu pauzował ze względu na kontuzję. Teraz, „Lewy” pojawił się na konferencji prasowej, gdzie odpowiedział na pytania dziennikarzy.
Lewandowski o sytuacji z Yamalem. „Za bardzo nie ma czego komentować” [CZYTAJ]

Pierwszy za mikrofon złapał dziennikarz „Weszło”, Jan Mazurek. Zapytał on Lewandowskiego o porównanie jego obecnej formy z dyspozycją z 2020 roku. Przypomnijmy, że wówczas kapitan Polaków był najlepszym piłkarzem w plebiscycie FIFA. Wiele wskazywało również na to, że wygra Złotą Piłkę, ale odwołano plebiscyt.
– Trochę do końca nie rozumiem pytania, bo tak, jak miałbym porównywać formę z listopada do września, października, to szczerze nie ma to znaczenia. Najważniejsze jest to, jak się teraz czuję i to, jak po kontuzji wróciłem szybciej, niż zakładano do gry. Wiadomo, że potrzeba trochę czasu, żeby wrócić na właściwe tory, ale w ostatnim czasie się czułem fizycznie bardzo dobrze – powiedział.
Źródło: Łączy nas Piłka