Lewandowski utrzymał nerwy na wodzy po decyzji Xaviego. Profesjonalne podejście Polaka

FC Barcelona wgrała z Realem Sociedad 2:0, a Robert Lewandowski zagrał całkiem niezły mecz. Polak był jednak zniesmaczony decyzją Xaviego o zmianie kilkanaście minut przed końcem spotkania. Napastnik reprezentacji Polski zachował jednak po wszystkim sporą klasę.

Utrzymał nerwy na wodzy

FC Barcelona wygrała 2:0 w 35. kolejce ligi hiszpańskiej w meczu przeciwko Realowi Sociedad. Robert Lewandowski nie strzelił w tym meczu żadnej bramki, jednak media pozytywnie oceniły jego występ.

Spotkanie zakończyło się dla Roberta Lewandowskiego już w 76. minucie. Xavi Hernandez po meczu wytłumaczył zmianę Polaka, który nie był zadowolony z faktu, że musiał zejść z boiska. Podczas transmisji odbiorcy wyraźnie mogli dostrzec rozgoryczenie na twarzy napastnika Biało-Czerwonych.

– Robert wykonał bardzo dobrą robotę w tym meczu. Rozumiem jego złość. Mnie też nie podobało się, gdy jako piłkarz byłem zmieniany. Ale to ja jestem trenerem i ja decyduję. Myślałem o dobru drużyny w tamtym momencie – powiedział po meczu trener FC Barcelony.

Po wszystkim Robert Lewandowski utrzymał nerwy na wodzy. Polak podsumował spotkanie w krótkim wpisie w mediach społecznościowych. Kapitan reprezentacji Polski dodał zdjęcie całego zespołu oraz kilka urywków z meczu, podpisując post „Plus trzy punkty dla nas”.

Źródło: Facebook