Legia Warszawa w „grupie śmierci”. Tak na losowanie zareagował Czesław Michniewicz [WIDEO]

Legia Warszawa poznała swoich rywali w fazie grupowej Ligi Europy. Losowanie nie należało do najłaskawszych, choć trener Michniewicz był z niego całkiem zadowolony.

W czwartek odbyło się rewanżowe starcie w IV rundzie kwalifikacji do Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawa a Slavią Praga. W pierwszym meczu padł remis 2:2. Rewanż rozpoczął się znakomicie dla Legionistów, gdyż czerwoną kartkę już w 3. minucie otrzymał jeden z piłkarzy Slavii. Czesi, pomimo gry w osłabieniu, byli w stanie wyjść na prowadzenie, dzięki bramce zdobytej w 45. minucie meczu przez Ubonga Ekpaia. Po zmianie stron do głosu doszli gospodarze, którzy za sprawą dwóch bramek Mahira Emreliego wyszli na prowadzenie 2:1. Takim wynikiem zakończyło się to spotkanie, a Legia mogła świętować awans do fazy grupowej Ligi Europy.

Za nami losowanie fazy grupowej Ligi Europy. Legia Warszawa o awans do fazy Play-Off powalczy w grupie „C”. Rywalami mistrza Polski będą: Leicester City, SSC Napoli oraz Spartak Moskwa.

Przy okazji losowania na kanale Legii Warszawa w serwisie youtube została przeprowadzona transmisja z udziałem trenera Michniewicza i kilku piłkarzy. Jak widać na poniższym filmie, wszyscy wydawali się być zadowoleni z wyników losowania.