Lech Poznań przedłuża kontrakt z ważnym piłkarzem! Dobre informacje dla kibiców

Bartosz Mrozek ma niebawem przedłużyć kontrakt z Lechem Poznań! Portal meczyki.pl podaje, że wychowanek „Kolejorza” ma podpisać nową umowę, obowiązującą do 2026 roku. 
23-latek długo czekał na stałe wejście między słupki Lecha. W tym sezonie w końcu się doczekał i stał się podstawowym bramkarzem drużyny z Wielkopolski. Wcześniej był często wypożyczany. Grał między innymi w Elanie Toruń, GKS-ie Katowice czy Stali Mielec.

Zabawi w Lechu na dłużej

Wiele wskazuje na to, że w końcu zapracował sobie na stałe zagrzanie miejsca w bramce Lecha. Szczególnie miniony sezon właśnie w Mielcu był dla Mrozka przełomowy. 23-latek zaliczył aż 12 czystych kont w 34 występach. 30 sierpnia 2023 roku zadebiutował natomiast w Lechu w Ekstraklasie, w meczu ze Śląskiem Wrocław (1-3). Od tamtej pory nieprzerwanie broni dostępu do bramki swojej drużyny.
Choć w 12 meczach zachował zaledwie 3 czyste konta i wpuścił łącznie 17 bramek, to zebrał szczególne pochwały po szlagierze z Legią Warszawa. Hitowe starcie zakończyło się bezbramkowym remisem, a spora w tym zasługa właśnie Mrozka. Bramkarz zanotował kluczową interwencję, która utrzymała rezultat.
Teraz, jak dowiedział się portal meczyki.pl, Mrozek ma zostać nagrodzony za dobre wyniki. Lech chce przedłużyć z 23-latkiem kontrakt do 2026 roku.

1 komentarz do “Lech Poznań przedłuża kontrakt z ważnym piłkarzem! Dobre informacje dla kibiców”

  1. Do you need targeted Customers emails and phone numbers , so I am here to help you check out my Fiverr 5 stares profile serving over 880 happy customers
    contact me here and tell me what you need ===== > https://tinyurl.com/3ckxfu2c
    See you there

    Regards
    Awals

Możliwość komentowania została wyłączona.