Kulesza o obecności alkoholu podczas wyjazdów. „Ktoś pana zaprosi i co? Siedzicie tak bez niczego?”

Cezary Kulesza był gościem w programie „Rozmowa RMF” na antenie Radia RMF FM. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wypowiedział się na temat obecności alkoholu podczas spotkań kadry.

Kulesza o alkoholu

Cezary Kulesza w rozmowie z Piotrem Salakiem został zapytany o obecność alkoholu podczas wyjazdów z kadrą. Prezes PZPN nie widzi problemu w tym, że ludzie piją trunki podczas rozmów z gośćmi.

– Jadą sponsorzy, jadą ich zaproszeni goście, jesteśmy my. Siadamy, kolacja jest o 19-20. Z boku stoi wino, wódka, szampan czy piwo – kto sobie, ile życzy. Ja sobie nie wyobrażam, że pana zaproszę czy ktoś pana zaprosi i co? Siedzicie tak bez niczego? Reprezentacja jest w innym hotelu, my jesteśmy w innym hotelu. Jak my nie zrobimy kolacji, to ci ludzie sami pójdą i sobie zrobią kolację. Nie uważałbym, że to jest takie bardzo złe. Nikt nikogo nie zmusza do picia alkoholu – powiedział Cezary Kulesza.

Ronaldinho pokazał swój kunszt. „Niczym w 2005 roku” [WIDEO]

Przypomnijmy, że podczas powrotu reprezentacji Polski z Kiszyniowa piłkarze byli zaczepiani przez pijanych gości. Prezes federacji zapowiedział, że taka sytuacja nie będzie już miała miejsca, ponieważ zmieniono procedury lotów.

– To było nasze niedopatrzenie. Zmieniliśmy procedury. Reprezentacja będzie oddzielnie odprawiana, jeżeli chodzi o odloty. I osoby, które będą leciały z nami samolotem, będą weryfikowane. Teraz takich pomyłek już nie będzie – zapewnił.

Źródło: RMF FM