Krzysztof Stanowski zmiażdżył Jakuba Rzeźniczaka. „To Ty powinieneś dostać wpie*dol za tę sytuację, a nie osoby niewinne”

Jakub Rzeźniczak znowu wywołał wielkie kontrowersje swoją wypowiedzią w telewizji. Podczas programu stanowczo zaznaczył, że nie ma kontaktu ze swoją córką z poprzedniego związku. Słowa spowodowały burzę, którą skomentował nawet Krzysztof Stanowski, bardzo ostro krytykując piłkarza. 
19 grudnia Rzeźniczak z obecną partnerką – Pauliną – gościli w programie „Dzień Dobry TVN”. W trakcie transmisji piłkarz jasno zaznaczył, że nie ma i nie chce mieć żadnego kontaktu ze swoją córką z poprzedniego związku. – Chcę być szczery, nie chcę mydlić oczu. Były próby zbudowania tej więzi, te próby się nie udały – przekazał.

„To Ty powinieneś dostać wp*****l za tę sytuację”

Na słowa swojego byłego męża błyskawicznie zareagowała Ewelina Taraszkiewicz, matka wspominanej dziewczynki. W sieci wybuchła także gigantyczna burza. Kobieta skierowała nawet maila do Krzysztofa Stanowskiego, w którym wprost prosiła o pomoc. Dziennikarz postanowił nie być obojętnym i bardzo mocno skomentował zachowanie Rzeźniczaka.
– Nie mogę się kneblować, skoro cały w środku się gotuję. Kuba sorry, ale ja, jako ojciec dwójki dzieci, muszę zareagować. Pop********o Cię. Wiem, że zawsze chciałeś być dobrym człowiekiem, wiem, że masz w sobie ten pierwiastek dobra, ale stałeś się człowiekiem bardzo złym, czy to dostrzegasz, czy nie. Patrzę, co robisz i jestem zniesmaczony, zażenowany, zawstydzony Tobą, wku*****y, załamany – wypalił Stanowski na kanale „WeszłoTV”.
Dziennikarz poszedł o krok dalej. Zaznaczył, że cała ta sytuacja może się odbić na jego córce. Nie tylko w etapie dzieciństwa czy dojrzewania, ale też i w późniejszej przyszłości, dorosłości.

– Gdzieś w tym wszystkim jest kilkuletnia dziewczynka i żadne dziecko na świecie nie zasługuje, by zaczynać życie z taką internetową kartoteką. Ona durniu nie zawsze będzie miała sześć lat. Kiedyś będzie miała 14, 20, 28… i będzie ciągnęła za sobą te twoje wyznania, które pomagają wyłącznie tobie. (…) Zrobiłeś wiele, żeby zepsuć tej dziewczynce start do dorosłego życia, dzieciństwo. Możesz się na mnie obrazić za to, co powiem, ale tak postępuje tylko potwór – podkreślił dobitnie. 
– Jeden wywiad to za mało. Musiałeś iść do „Dzień dobry TVN”, bo cię zaprosili. Musiałeś zaszokować kolejnym wyznaniem, że Ty tej sześcioletniej dziewczynki nie kochasz, nie chcesz znać, nie chcesz, żeby twoje córki się znały. Za******e wyznanie prawdziwego mężczyzny. (…) Ja pi*****ę, czy coś by się zmieniło w twoim życiu, gdybyś do tej telewizji nie poszedł? Takie wyznania świadczą tylko o Tobie, sam z siebie robisz bydlaka i potwora. (…) Świat nie jest sprawiedliwy, być może zacznie to wykorzystywać i mścić się na tej dziewczynce, dlatego nagrywam to, żeby tę sprawiedliwość przywrócić. To Ty powinieneś dostać wp*****l za tę sytuację, a nie osoby niewinne – kontynuował.
Na koniec Stanowski poniekąd zdiagnozował to, co dzieje się z Rzeźniczakiem. Stwierdził, że uzależnił się on od mediów społecznościowych.

– Stałeś się ćpunem Instagrama. Ćpasz lajki, posty, wciągasz do nosa wywiady i komentarze. Degradujesz się i sam tego nie zauważasz. Żałośnie się zatraciłeś. (…) Jesteś ekshibicjonistą i spełniasz żądania wszystkich dziennikarzy. (…) Jakub Rzeźniczak to najbardziej jaskrawy przykład zatracenia się w popularności – podsumował.

2 komentarze do “Krzysztof Stanowski zmiażdżył Jakuba Rzeźniczaka. „To Ty powinieneś dostać wpie*dol za tę sytuację, a nie osoby niewinne””

  1. Rzeźniczak powinien zostać scancelowany z internetu juz dawno temu, ale do póki sa osoby ktore go obserwuja do póty będzie błaznował dla zasięgów. „Nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili”. Dla mnie ten człowiek już dawno jest skończony jako osoba publiczna. A TVN też się nie popisał zapraszając takiego „gościa”.

Możliwość komentowania została wyłączona.