Krzysztof Piątek w gazie! Polski napastnik z dubletem [WIDEO]

Krzysztof Piątek podtrzymuje dobrą formę na tureckich boiskach. Dziś polski napastnik zdobył dwie bramki i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 2:0.
Latem ubiegłego roku Krzysztof Piątek zamienił niemiecką Herthę Berlin na turecki Basaksehir. Początek sezonu w jego wykonaniu nie wyglądał najlepiej. W pierwszych dziesięciu ligowych kolejkach Piątek na boisku pojawił się 9-krotnie, nie zdobył jednak w tym czasie żadnej bramki. Forma przyszła jednak w listopadzie. Forma, którą Piątek podtrzymuje aż do dziś.
Dzisiejszego popołudnia zespół Krzysztofa Piątka podejmował u siebie ostatni zespół ligi tureckiej, Istanbulspor. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Obie bramki dla Basaksehiru zdobył Krzysztof Piątek! Dla polskiego napastnika była to kolejno 11. i 12. bramka w tym sezonie.
Krzysztof Piątek ma w tym sezonie ligowym już 12 bramek na swoim koncie. W klasyfikacji strzelców ligi tureckiej zajmuje 4. miejsce. Piątek jest najlepszym polskim strzelcem w tym sezonie, biorąc pod uwagę rozgrywki ligowe.
Michał Budzich