Kolejny występ Piotra Zielińskiego okraszony asystą. Włoskie media pod wrażeniem [WIDEO]

W niedzielę doszło do hitowego meczu w Serie A. SSC Napoli pokonało na wyjeździe AC Milan, a istotny wkład w zwycięstwo swojego zespołu miał Piotr Zieliński. Włoskie media po raz kolejny rozpływają się nad Polakiem.

Kolejna asysta Zielińskiego

W niedzielę o 20:45 rozpoczął się mecz na szczycie Serie A. Zajmujący pozycję wicelidera AC Milan na własnym obiekcie podejmował klub z Neapolu. Przez 90 minut padła tylko jedna bramka, a wkład w nią miał Piotr Zieliński. Pomocnik reprezentacji Polski w 49. minucie obsłużył kapitalnym podaniem Matteo Politano. Włochowi nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do siatki.

Fenomenalne liczby Polaka

Pod względem bramek i asyst jest to zdecydowanie najlepszy sezon Polaka na włoskiej ziemi. W trwającej kampanii Serie A zdobył 6 bramek oraz zanotował 6 asyst. Ponadto strzelił dwie bramki w Lidze Europy oraz zanotował w tych rozgrywkach jedną asystę.