Kolejny dziennikarz odejdzie z Canal+. „Pracuje tam od 2005 roku”

Według Kacpra Sosnowskiego z portalu Sport.pl Rafał Wolski odchodzi z redakcji Canal+. To kolejny dziennikarz żegnający się z tą stacją telewizyjną.

W połowie 2020 roku szefem redakcji sportowej Canal+ mianowano Michała Kołodziejczyka. Podczas jesieni doszło do wymiany kadr, ponieważ stację opuściła Paulina Czarnota-Bojarska oraz Adam Westfal. Canal+ pożegnał również dwóch ekspertów: Grzegorza Mielcarskiego i Kazimierza Węgrzyna. Ostatnio odejście z redakcji ogłosił również Żelisław Żyżyński, który przenosi się z rodziną na Zanzibar.

Do stacji zawitali Michał Żewłakow, Tomasz Smokowski oraz Mateusz Borek. Drugi ze wspomnianych współpracuje z Canal+ przy komentarzu z Ligue 1, trzeci w podobny sposób z Bundesligą.

Według najnowszych doniesień Kacpra Sosnowskiego ze sport.pl, redakcję ma opuścić Rafał Wolski.

Prawdopodobnie nastąpi to pod koniec lutego przyszłego roku. Oprócz tego, że Wolski komentował mecze, to w redakcji od kilku lat opiekował się, wprowadzał i kształcił nowych dziennikarzy – czytamy u źródła.

Sprawy jeszcze nie wyjaśniono, jednak już widać smutne reakcje kibiców, którzy fascynowali się komentarzem 45-latka. Rafał Wolski w najbliższy weekend przedstawi relację z derbów Madrytu oraz meczu Rakowa z Jagiellonią. W Canal+ pracuje od 2005 roku.