Klub z Ekstraklasy starał się o byłą gwiazdę Manchesteru United! W rozmowach pomagał przyjaciel piłkarza

Tomasz Włodarczyk z portalu „Meczyki.pl” przekazał informacje dotyczące nieudanego podejścia transferowego ze strony Górnika Zabrze. Według dziennikarza klub ze Śląska starał się o Naniego, a w rozmowach uczestniczył Filipe Nascimento.

Była gwiazda United mogła trafić do Ekstraklasy

Górnik Zabrze nie notuje najlepszego początku w tym sezonie Ekstraklasy. Podopieczni Jana Urbana zajmują siedemnaste miejsce w tabeli z pięcioma oczkami na koncie. Nie ulega więc wątpliwości, że zespół potrzebuje wzmocnień. Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe Extra” wtrącił przy temacie Górnika, że klub interesował się… Nanim.

Kewin Komar miał mu połamać szczękę. Ma problem z mówieniem, je i pije przez słomkę [WIDEO]

– Górnik rozmawiał bardzo wstępnie z Nanim, by sprowadzić go do Zabrza. Pomagał w tym Filipe Nascimento, który jest przyjacielem piłkarza. Portugalczyk wybrał jednak Adanę Demirspor – powiedział dziennikarz specjalizujący się w doniesieniach transferowych.

Przypomnijmy, że Nani w przeszłości występował m.in. w Sportingu, Manchesterze United, Fenerbahce, Valencii czy Lazio. Ma na swoim koncie również 112 występów w barwach reprezentacji Portugalii. W tym czasie zanotował dla kadry 23 trafienia.

Źródło: Meczyki.pl