Kibic poprosił Virgila van Dijka o zdjęcie. Holender odmówił [WIDEO]

Reprezentacja Holandii zremisowała z reprezentacją Norwegii 1:1 w meczu eliminacji do Mistrzostw Świata. Po zakończeniu spotkania wywiadu udzielał Virgil van Dijk, któremu nagle przerwał jeden z kibiców, który poprosił go o zdjęcie. Obrońca reprezentacji Holandii odmówił.

Wczoraj odbyły się pierwsze mecze eliminacji do Mistrzostw Świata podczas wrześniowej przerwy reprezentacyjnej. Reprezentacja Norwegii, z Erlingiem Haalandem na czele, niespodziewanie zremisowała na własnym obiekcie z reprezentacją Holandii 1:1. Bramki zdobyli Erling Haaland oraz Davy Klaassen. W meczu mieliśmy polski wątek, gdyż zawody sędziował Szymon Marciniak.

Po zakończonym spotkaniu do wywiadu został poproszony kapitan reprezentacji Holandii – Virgil van Dijk. W trakcie rozmowy z dziennikarzem do holenderskiego piłkarza niespodziewanie podbiegł jeden z kibiców, który chciał sobie zrobić zdjęcie. Virgil nie przerwał wywiadu i po prostu odmówił.

Sytuacja w grupie „G”, gdzie grają zarówno Holendrzy, jak i Norwegowie, jest niezwykle ciekawa. Po czterech rozegranych spotkaniach na szczycie znajduje się Turcja z ośmioma zdobytymi punktami. Następnie aż 3 zespoły (Holandia, Czarnogóra, Norwegia) mają po 7 punktów. Na piątej lokacie znajduje się Łotwa (4 punkty), a tabelę zamyka Gibraltar z zerowym dorobkiem punktowym.