Kamil Grabara ironicznie o powołaniach Michała Probierza. „Zmieniłem numer”

Kamil Grabara udzielił wywiadu Łukaszowi Wiśniowskiemu z Foot Trucka. Bramkarz FC Kopenhagi wypowiedział się na temat sytuacji bramkarzy w reprezentacji Polski prowadzonej przez Michała Probierza.
Grabara o sytuacji bramkarzy w kadrze

Michał Probierz od początku swojej kadencji w PZPN-ie ufa Wojciechowi Szczęsnemu, Łukaszowi Skorupskiemu i Bartłomiejowi Drągowskiemu. Czwarty w kolejce jest Marcin Bułka. Bramkarz Nicei jest dowoływany, gdy ktoś z wymienionej trójki dozna urazu (taka sytuacja miała miejsce na listopadowym zgrupowaniu – przyp. red.).
Selekcjoner reprezentacji Polski jednak zupełnie nie spogląda w stronę Kopenhagi, gdzie gra Kamil Grabara. Bramkarz notuje tam fenomenalne występy w Lidze Mistrzów i lidze duńskiej. Były golkiper Liverpoolu wypowiedział się w tym temacie na kanale „Foot Truck”.

Słynny klub zostanie zmuszony do sprzedaży stadionu? Niedawno grał z Legią i Lechem [CZYTAJ]
– Reprezentacja? Do tej pory nikt się nie kontaktował, nie. Zmieniłem numer telefonu i kurde nie wiem, może bym maila do PZPN-u wysłał. Nie kontaktował się, ale też w sumie, po co miał się kontaktować? Wiesz, lepsza cisza niż głupie gadanie. Jest okej. Myślę, że obecna hierarchia bazuje na aktualnej formie. Myślę też, że żadne czynniki pozasportowe nie decydują – powiedział Kamil Grabara w ironiczny sposób.
Źródło: Foot Truck