Jan Bednarek przed meczem z Albanią. „Chcemy pokazać, że jesteśmy dobrą drużyną”

 

Jan Bednarek odpowiedział na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej przed meczem z Albanią. Obrońca reprezentacji Polski wypowiedział się na temat porażki z Czechami oraz nastawienia do poniedziałkowego spotkania.

Porażka na początek eliminacji

Reprezentacja Polski przegrała 1:3 z Czechami w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy w Niemczech. Biało-Czerwoni wyglądali znacznie gorzej od przeciwników. Jan Bednarek na niedzielnej konferencji prasowej przyznał, że noc po spotkaniu była trudna dla wielu reprezentantów.

– Na pewno każdy z nas – zawodnicy i sztab szkoleniowy – ciężko przeżyliśmy to spotkanie. Noc była trudna. Rozgrywaliśmy w głowach ten mecz raz jeszcze. Wiemy, co było nie tak. Myślę, że zamknęliśmy temat tego spotkania – powiedział obrońca Southampton.

Robert Lewandowski nie jest najlepszym napastnikiem na świecie? „Znowu pewnie się narażę polskim kibicom” [CZYTAJ]

– Jesteśmy profesjonalistami. Dwa dni przerwy między meczami to wystarczający czas, żeby zregenerować i głowę, i ciało. Mentalne i fizycznie będziemy gotowi na mecz z Albanią. Najważniejsze, żebyśmy zagrali na maksimum umiejętności – dodał.

– Najważniejsze, żebyśmy pokazali reakcję. Z Czechami zagraliśmy źle. Teraz liczy się mecz z Albanią. Chcemy pokazać, że jesteśmy dobrą drużyną, która jest agresywna i potrafi kreować sytuacje – podsumował były piłkarz Lecha Poznań.

Reprezentacja Polski podczas marcowego zgrupowania zagra jeszcze jedno spotkanie. Biało-Czerwoni zagrają z Albanią na Stadionie Narodowym. Mecz zaplanowano poniedziałek 27 marca o godzinie 20:45.

Źródło: Łączy nas Piłka