Robert Lewandowski nie jest najlepszym napastnikiem na świecie? „Znowu pewnie się narażę polskim kibicom”

 

Łukasz Gikiewicz w rozmowie z „Interią” wypowiedział się na temat Roberta Lewandowskiego. Były piłkarz Śląska Wrocław uważa, że kapitan reprezentacji Polski nie jest najlepszym napastnikiem na świecie.

Problemy Lewandowskiego

Robert Lewandowski od kilku tygodni ma problem z powrotem do dobrej formy. Krytyka względem kapitana Biało-Czerwonych wzrosła po porażce z Czechami, gdzie Polacy nie umieli zagrozić rywalom.

Fernando Santos bez ogródek. „Taki mecz nie może się więcej powtórzyć” [CZYTAJ]

Łukasz Gikiewicz w rozmowie z „Interią” przedstawił swoje zdanie na temat napastnika FC Barcelony. Były piłkarz Śląska Wrocław uważa, że Robert Lewandowski nie jest najlepszym piłkarzem na swojej pozycji.

– Znowu pewnie się narażę polskim kibicom, ale jeśli ktoś porównuje Roberta Lewandowskiego i mówi, że to jest najlepszy napastnik na świecie, to chyba to mówi, bo serce, bo jesteśmy Polakami… Dla mnie „Lewy” jest kapitalnym zawodnikiem, nie odbieram mu nic. Ale czy porównasz „Lewego” do Benzemy teraz? To jest zupełnie inny styl – powiedział Gikiewicz.

– „Lewy” nie weźmie piłki, okiwa, strzeli sam, asystuje. Benzema zejdzie, zrobi przestrzeń… „Lewy” w Bayernie wyglądał kapitalnie, bo tam miał samograj. W Barcelonie te braki są bardziej widoczne – dodał.

Źródło: Interia.pl