Hotić zachwycony Lechem Poznań. „Nie spodziewałem się takiego poziomu organizacji”

 

Dino Hotić udzielił wywiadu bośniackiemu Dnevni avaz. Nowy piłkarz Lecha Poznań jest zachwycony profesjonalnym wyglądem polskiego klubu.

Zachwycony odbiorem

Lech Poznań w letnim okienku sprowadził Eliasa Anderssona, Mihę Blazicia, Aliego Gholizadeha i Dino Hoticia. Ostatni z wymienionych przez ostatnie 3,5 roku bronił barw belgijskiego Cercle Brugge.

Legia może otrzymać ogromny zastrzyk gotówki. Zagraniczne kluby chcą kupić podstawowego piłkarza [CZYTAJ]

27-latek niedługo po swoich przenosinach do stolicy Wielkopolski udzielił wywiadu bośniackim mediom. Urodzony w stolicy Słowenii reprezentant Bośni i Hercegowiny w rozmowie z Dnevni avaz zdradził swoje spostrzeżenia z pierwszych dni w Poznaniu.

– Wiedziałem, że trafiam do wielkiego klubu, ale muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się takiego poziomu organizacji pod każdym względem. Jestem zachwycony przyjęciem i wszystkim, co Lech ma do zaoferowania, a szczególnie ekscytuje mnie ogromna liczba wspaniałych fanów – powiedział Hotić.

– Mam wspaniałe wspomnienia z Belgii. Udało mi się stworzyć silną więź z Cercle Brugge, czyli z kibicami tego klubu i pokazałem na boisku, że potrafię grać na wysokim poziomie. Belgia była dla mnie prawdziwym sprawdzianem moich umiejętności – dodał nowy piłkarz Kolejorza.

Źródło: Dnevni avaz, Przegląd Sportowy Onet